Susisiekti
Vilnius
+370 5 216 82 26
Laisvės pr. 137
Kaunas
+370 37 409 111
Islandijos pl. 31
Klaipėda
+370 46 347 568
Žiedo g. 2, Sudmantai

Apie mus

INCHCAPE Lietuvoje

Jau ne vienerius metus esame oficialūs FORD, JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA IR MITSUBISHI prekinių ženklų atstovai Lietuvoje, o nuo 2019 m. atstovaujame ir BMW, Mini bei Rolls Royce,  todėl savo klientams galime pasiūlyti patikimiausius, įvairiausius poreikius atliepiančius sprendimus už geriausią kainą.

Mes siūlome bene didžiausią modelių pasirinkimą įvairiuose automobilių segmentuose, kartu suteikdami pilną paslaugų paketą (finansavimą, draudimą, automobilių atpirkimą, serviso paslaugas).

Automobilių verslą Lietuvoje pradėję 2007 m, sukaupėme ilgametę patirtį didelių transporto parkų valdymo bei klientų aptarnavimo srityse, todėl jums galime pasiūlyti patirtimi grįstus dėmesio vertus sprendimus ir aukščiausius tarptautinius klientų aptarnavimo kokybės standartus atitinkančią pagalbą. Kad ir kur bebūtumėte, pasirūpinsime technine pagalba kelyje bei profesionaliu transporto priemonių aptarnavimu didžiausiame INCHCAPE servisų tinkle visoje Lietuvoje.Nuodugni automobilių techninės būklės patikra
Nuodugni automobilių techninės būklės patikra
Automobilių patikra pagal Inchcape Certified standartus.
Platus paslaugų spektras
Platus paslaugų spektras
Finansavimas, draudimas, bandomieji važiavimai ir kitos vietoje teikiamos paslaugos.
Garantija naudotam automobiliui
Garantija naudotam automobiliui
6 mėnesių, neviršijant 20 000km ridos garantija